Pomoc pre Teba - Help for You


SEO Multi Box

Kontaktné údaje o firmách a e-shopov. Na hladajte.sk nájdete kontaktné údaje o firmách na Slovensku. Vďaka fotografiám, textovým popisom, podrobným informáciám a firemným videám si môžete urobiť dokonalý obraz o jednotlivých firmách. Spojte vašu značku s nami. Buďte vizionár a zlepšite svoj imidž. Vaša firma bude plne vyhladávateľné cez Google vďaka SEO konfigurácií. Súborom rôznych činností postaráme o to aby vás Google videl na zvolené klúčové slová a vaša firma mala umiestnenie v popredných priečkach vo vyhľadávačoch. Získajte zákazníkov jednoduche a účinne. Pomôžeme budovať vašu značku v online prostredí. Relevantný a hodnotný obsah je dôvod, prečo si zákazník vyberie práve vás, váš obchod, vašu firmu.


Web Multi Box - jednoduchý web

OnePage, alebo klasický web s položkami menu a so SEO optimalizáciou


V cene webu máte jednoduchý web, s menu položiek (napr. O firme, Služby, Referencie, Kontakt). Web je možné vytvoriť ako Klasik, alebo OnePage. V prípade OnePage sa všetok obsah nachádza na jednej stránke a v obsahu sa “roluje”. T.J.po kliknutí na položku v menu (napr. Kontakt) sa obsah zroluje na konkrétnu časť webu.  Rozsah každej položky je max 1 normostrana (1800 znakov), v prípade Fotogalérie 100 obrázkov. V prípade klasickej stránky je rozsah rovnaký ako pri OnePage, avšak každá položka má vlastný priestor a neroluje, ale prepína sa medzi nimi na lište Menu.


Reklama na LCD

Ponúkame Vám zviditelniť vašu firmu aj formou charitatívnej reklamy na Lcd monitoroch v rôznych mestách. Monitory sú umiestnené vo výkladoch obchodných prevádzok v danom meste, ktorú vyberiete. Uverejnenie na LCD obrazovkách je na dobu určitú jedného roka a je spoplatnená nízkym poplatkom.